MONTÁŽ  měřící a regulační techniky

Jde to i jinak...

Odborná a správně provedená montáž je významným faktorem ovlivňujícím splnění funkčnosti celého zařízení. Precizní a řemeslné provedení rozvodů kabeláže, rozmístění a provedení odběrných míst pro komponenty měřící regulační veličiny významně ovlivňuje kvalitu výsledných regulačních procesů.

Montáž systémů měření a regulace

Naše montážní oddělení realizuje zakázky kompletních celků podle zákazníkem předložených projektů. Stejně tak realizujeme dodávku systému podle projektové dokumentace, kterou zpracujeme na základě požadavků zákazníka. Instalujeme řídicí systémy sestavené z kvalitních komponent a přístrojů. Odborně školení montéři využívají moderní technologie montáží. Realizujeme různorodě rozsáhlé projekty od malých regulací vyrobených a dodaných jako autonomní systémy, které jsou součástí dodávky zařízení, až po celky složené z několika systémů různých výrobců. Propojujeme systémy prostřednictvím integračních systémů a realizujeme ucelené systémy pro řízení celých komplexu techniky TZB.

Vyrábíme rozvaděče s využitím komponent předních výrobců a kvalitu našich výrobků neustále vylepšujeme. Především v oblasti značení vodičů a komponent připravujeme pečlivě a tak, aby bylo možné odhalit závadu prakticky bez dokumentace.

Vlastní pracoviště přípravy aplikací pro volně programovatelné systémy firmy Honeywell nám kromě vlastního vývoje postupů a možností propojení různých komunikačních prostředků umožňuje odzkoušení funkčnosti řídicích systémů ještě u nás a odstranit tak rovnou možné nedostatky již před transportem zařízení přímo na stavbu. Tato praxe nám výrazně spoří i čas potřebný pro zprovoznění zařízení u zákazníka.

Mezi naše klienty patří:

  • ŠKODA AUTO a.s. Mladá Boleslav
  • ŠKODA AUTO a.s. - servis Kosmonosy
  • ŠKODA AUTO a.s. - vývoj ČESANA Ml. Boleslav
  • RECTICEL Interiours Mladá Boleslav
  • proseat Mladá Boleslav
  • MESA Vysokov
  • řada dalších developerů a výrobních závodů v ČR

V případě Vašeho zájmu nám prosím zanechte na sebe kontakt Ozveme se Vám.